Din browser er for gammel. Venligst opgrader din browser eller download en alternativ browser som eksempelvis Google Chrome eller Firefox.

Kontakt os

Du er velkommen til at kigge forbi, skrive eller ringe til os.

Har du spørgsmål vedr. hotelophold her på Color Hotel Skagen, kan du ringe på telefon 98 44 22 33 eller sende en mail til skagen@skagenhotel.dk

Har du spørgsmål vedr. møde, konference, gruppeophold eller den store fest kan du sende en mail til konference@skagenhotel.dk eller ringe på telefon 98 44 22 33.


HVEM ER VI

Adm. Direktør
Rikke Gandrup
Mail: rikke.gandrup@skagenhotel.dk

Receptionschef
Anne Huusom
Mail: anne.huusom@skagenhotel.dk

Marketing
Gitte Skelly
Mail: gitte.skelly@skagenhotel.dk

Køkkenchef
Peter Brant Møller
Mail: peter.brant.moller@skagenhotel.dk

Restaurantchef
Lisbeth Nielsen
Mail: lisbeth.nielsen@skagenhotel.dk

Oldfrue
Lisbeth Weltz
Mail: lisbeth.weltz@skagenhotel.dk

Teknisk chef
Claus Rasmussen
Mail: claus.rasmussen@skagenhotel.dk


COLOR HOTEL SKAGEN
Gl. landevej 39
9990 Skagen

Telefon +45 98 44 22 33
Fax +45 98 44 21 34